NABÓR 2020/2021
W ZIELONEJ GÓRZE

DO KLAS PIERWSZYCH!

Drodzy Rodzice,

ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, tegoroczny nabór zostanie przeprowadzony w formie:

·         elektronicznej, który umożliwi rodzicom złożenie wniosku wraz z załącznikami "bez wychodzenia z domu”,

·         oraz papierowej przy zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa z zastosowaniem skrzynki podawczej.

Informujemy, że składanie wniosków i zgłoszeń o przyjęcie do naszej szkoły odbędzie się w dniach od 18 do 27 maja 2020 r.

Obowiązkiem każdego rodzica/opiekuna dziecka z rocznika 2013 zamieszkującego w obwodzie naszej szkoły jest zgłoszenie dziecka do szkoły.

Wszyscy Rodzice dzieci spoza obwodu zainteresowani zapisaniem dziecka do naszej szkoły zobowiązani są do złożenia wniosku w postępowaniu rekrutacyjnym zgodnie z załączonym harmonogramem.

Składanie wniosków/zgłoszeń za pomocą systemu elektronicznego Nabór

Instrukcja dla Rodziców

Tu złożysz wniosek/zgłoszenie

Składanie wniosków/zgłoszeń w formie papierowej w szkole

W tym roku szkolnym rekomendujemy składanie wniosków/zgłoszeń w formie elektronicznej, natomiast w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość złożenia dokumentów w formie papierowej. Dla Państwa przygotowaliśmy skrzynkę podawczą oraz druki do pobrania.

Druki należy wypełnić w domu i wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się w przedsionku głównego wejścia do budynku szkoły.

Biorąc pod uwagę, iż będą Państwo mieli pytania lub wątpliwości przy wypełnianiu zgłoszeń/wniosków do szkoły prosimy o kontakt mailowy pod adresem sp1zg@onet.pl lub telefoniczny 68 326 48 86.

Dokumenty do pobrania:

- formularz zgłoszenia do szkoły (dla dzieci z rejonu),

- wniosek o przyjęcie do szkoły (dla dzieci spoza rejonu),

Załączniki do wniosku:

- oświadczenie krewni,

- oświadczenie rodzice pracują w obwodzie,

- oświadczenie przedszkole obwodowe,

- oświadczenie rodzeństwo.

Informacje dodatkowe:

- harmonogram naboru,

- kryteria naboru do klas pierwszych szkół podstawowych w mieście Zielona Góra

- obwód Szkoły Podstawowej nr 1, im. H. Sienkiewicza,

- wykaz przedszkoli w obwodach szkół w mieście Zielona Góra,

- informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku          z rekrutacją do szkoły.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Miasta Zielona Góra  tutaj....