Regulamin Rady Rodziców

Data: 2023-11-28

W dniu 23.listopada 2023 roku w naszej szkole odbywał się Dzień Niespodzianek. Był to dzień, w którym uczniowie przygotowywali niespodzianki dla swoich rówieśników, nauczyciele przygotowali niespodziankę dla uczniów. Odbyła się także gra dydaktyczna zorganizowana przez specjalistów i Radę Rodziców.

Dziękujemy wszystkim za duże zaangażowanie.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców uczniów:

Anastazji kl. 1 B;

Wiktora - klasa VII b;

Kacpra - kl. 2 C;

Oliwiera kl.2 c;

Michała - kl. II a;

Marcina - k. III c

Laury - kl. 3 d

Mateusz - kl. 6 c

Jakuba - kl. VII a

Adasia - kl. Ic.

Data: 2023-11-16

W dniu 15.11.2023 r. odbył się Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej; Rada Rodziców - wzorem ubiegłego roku - ufundowała nagrody książkowe dla uczestników przeglądu Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

Przewodnicząca Rady Rodziców

Anita Famuła-Jurczak

Data: 2023-02-13

"Ferie zimowe już za nami. W ramach aktywności podejmowanej przez Radę Rodziców na rzecz społeczności uczniowskiej definiowaliśmy Zimolandię w SP 1 - kwota 300 PLN" - dziękujemy nauczycielom za zaangażowanie i atrakcyjny program dla uczniów.

Data: 2023-01-22

W naszej szkole odbył się I Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej klas 4-8. Udział w turnieju wzięło 20 zespołów. Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany, emocje sięgały zenitu.

Klasyfikacja końcowa:

Wśród klas 8 - 1 miejsce 8b, 2 miejsce 8c, 3 miejsce 8d, 4 miejsce 8a, 5 miejsce 8g, 6 miejsce klasa 8f/8e

Wśród klas 7 - 1 miejsce 7a

Wśród klas 6 - 1 miejsce 6a, 2 miejsce 6b, 3 miejsce 6c, 4 miejsce 6d

Wśród klas 5 - 1 miejsce 5a, 2 miejsce 5b,

3 miejsce 6c, 4 miejsce 6d

Wśród klas 4 - 1 miejsce 4c, 2 miejsce 4a, 3 miejsce 4b, 4 miejsce 4 d

Najlepszy zespół w każdej kategorii otrzymał dyplom, piłkę i słodycze. Pozostałe zespoły dyplomy i słodycze.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich zawodników.

Podziękowania dla RADY RODZICÓW SP1 za pomoc w zorganizowaniu turnieju.

Data: 2022-12-09

Z okazji dnia niespodzianki, zorganizowanego w 24.11.2022 r. Rodzice wraz ze specjalistami pracującymi w Szkole przygotowali dla uczniów Koło Fortuny. Wśród możliwych do wylosowania nagród były: bony wartości 50 PLN, vouchery na wyjście z wychowawcą ze szkoły, podwyższenie oceny z karkówki, pisanie sprawdzianu w parach, dzień bez pytania oraz słodycze. Z funduszu Rady Rodziców została przekazana kwota na 2 bony, w sumie wydatek 100 PLN.

W imieniu Rady Rodziców pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom, którzy aktywnie wzięli udział w przygotowaniu niespodzianki dla uczniów.

Dziękujemy Pani Jolancie Garbowskiej (pedagog szkolny) za inicjatywę i pomoc logistyczną.

Dziękujemy także studentkom Logopedii i terapii pedagogicznej UZ za pomoc organizacyjną.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce rodziców z klasy 8 B - Pani Paulina K.; Pani Svetlana L; Pani Agnieszka B ; klasy 6a - Pani Anna Cz.; mamie Krzysia S. -klasa 4a; mamie Krzysia W. - klasa 4a, mamie Hani K również klasa 4a oraz Pani Kasi Sz. - klasa 3 c.

Data: 2022-12-07

Data: 2022-11-17

15. listopada 2022 roku w Szkole odbył się "Przegląd piosenki i pieśni patriotycznej". Niezwykle wzruszające chwile. Gratulujemy uczestnikom występu a wychowawcom zaangażowania w przygotowanie wychowanków do występu.

Rada Rodziców dofinansowała zakup nagród książkowych dla uczestników w wysokości 125,74 zł.

Data: 2022-11-04

"Już pierwsze działania za nami. W październiku 2022 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 odbył się konkurs "Parasol Pani Jesieni" Rada Rodziców dofinansowała zakup nagród, przekazując kwotę 135 złotych.
Serdecznie dziękujemy Paniom: M. Lipińska, M. Antkiewicz, U. Barczyszyn, J. Sztejna za inicjatywę."