Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka

Laureatka „8 Wspaniałych”

Bezpieczni w ferie!

Wkrótce rozpoczynamy ferie zimowe. Meteorolodzy obiecuj± powrót zimy i ¶nieg. Bardzo się z tego powodu cieszymy. Rodzice i nauczyciele przypominaj± nam o zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. My postanowili¶my przypomnieć o nich grupie uczniów z klas młodszych. We wtorek 06.02.2018r. przeprowadzili¶my lekcję na ten temat.

Z pozdrowieniami

Jolanta Wojtas & Wolontariusze

Razem dla szkoły

Należy pomagać słabszym i tym, którzy s± w potrzebie. Pomagać można też w swoim otoczeniu. My pomogli¶my Pani Ingrid Kamińskiej w konkursie, który zorganizowała. Przyszli¶my do szkoły w sobotę, a Pani odwdzięczyła się miłym przyjęciem.

Pozdrawiamy                                                                                                          Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu „Super Jedynka”

W Dniu Życzliwo¶ci pomagamy!

Lubimy pomagać, dlatego każde wydarzenie w szkole jest ku temu dobr± okazj±. W Dniu Życzliwo¶ci zorganizowali¶my kiermasz. Sprzedawali¶my drewniane listki, a dochód przekazali¶my słubickiemu hospicjum dla dzieci. Oprócz zaopatrzenia się w pami±tki uczniowie mogli:

 otrzymać u¶miechnięt± naklejkę

 skorzystać z Życzliwej poczty i przekazać przyjaciołom co¶ miłego

 usłyszeć pozdrowienia przez radiowęzeł

Dziękujemy wszystkim za udział.

Z pozdrowieniami

Jolanta Wojtas & Wolontariusze Diana Król – Tuczyńska

Dzień Wolontariusza

W dniu 05.12.2017r. obchodzili¶my Dzień Wolontariusza. Z tej okazji spotkali¶my się, aby wzajemnie podziękować sobie za wspóln± pracę. Wolontariusze otrzymali dyplomy oraz odznaki „ Kocham pomagać ”.

Z pozdrowieniami Jolanta Wojtas

Nauka i zabawa

Luty zaczęli¶my od edukacji. Przeprowadzili¶my lekcję o wolontariacie w klasie 4b. Zaprosiła nas Pani Katarzyna Wujda. W trakcie zajęć opowiadali¶my o naszych zasadach, spotkaniach i pracy. Przeprowadzili¶my także konkurs oraz rozdali¶my ulotki informacyjne. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

Bez nazwy