WYWIADÓWKA PROFILAKTYCZNA

Data: 2024-05-29

Rozgadaj się w domu!

Co można robić, aby wspierać rozwój mowy dziecka w trakcie codziennych czynności?

Rodzicu, aby wesprzeć swoje dziecko w rozwoju mowy, nie potrzebujesz drogich zabawek, wymyślnych gadżetów i wielu książek. Najważniejsze jest spotkanie z tobą i spędzony wspólnie czas. W domu jest mnóstwo zajęć, do udziału w których można włączać dziecko. Zaproponowane czynności z pewnością pomogą mu rozwijać słownik czynny i kompetencje językowe. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi propozycjami:

Data: 2024-03-18

Data: 2024-02-01

Data: 2023-12-04

Bycie rodzicem przynosi wiele satysfakcji, ale również wiele pytań i trudności, na które nie zawsze umiemy sobie odpowiedzieć. Realizowanie potrzeb dziecka, pomaganie mu w rozwijaniu umiejętności przy równoczesnej pracy zawodowej i opiece nad całą rodziną bywa trudne.

 

Zachęcam do skorzystania z kanału "Mocni rodzice mocne dzieci", gdzie znajdziecie Państwo porady psychologa w wielu nurtujących rodziców problemach wychowawczych.

 więcej...

Data: 2023-10-31

Nie wszystkie dzieci chętnie zabierają się do nauki. Wiele zwleka z odrabianiem lekcji, odkłada szkolne obowiązki na później, z niezadowoleniem siada do książek.  Co  zrobić, aby nauka przestała być dla dziecka uciążliwym obowiązkiem i stała się dla niego przyjemniejsza?
Zachęcamy do lektury

 

 

 

WYWIADÓWKA PROFILAKTYCZNA    Data: 2020-10-19 _Data: 2023-10-31