Data: 2018-10-02

ŚWIETLICOWY ”DZIEŃ JABŁKA”  pod hasłem:

„JEDNO JABŁKO DZIENNIE TRZYMA LEKARZA Z DALA ODE MNIE !!!”

Jabłko, najpopularniejszy owoc, bogaty w witaminy i wartości odżywcze. Ma swoje święto obchodzone na całym Świecie. 28 września 2018r. w świetlicy SP 1 „Fajlandii” miało miejsce wydarzenie-„Święto Jabłka”. Celem akcji było zachęcenie dzieci do spożywania tych owoców, ich przetworów, wyrabianie nawyków zdrowego odżywiania. W ciągu tygodnia odbywały się zajęcia, pogadanki, zabawy tematyczne, których głównym bohaterem było jabłko. Była też jabłkowa wyklejanka, wydzieranka, kolorowanka, z których to prac wykonano świetlicową jabłoń i inne dekoracje. Dzieci rozpoznawały jabłkowe pyszności, uczyły się i śpiewały piosenki, brały udział w quizach. Na zakończenie częstowały jabłkami  z ekologicznego sadu. Do akcji - wszystkich uczących w świetlicy nauczycieli - zaprosiły panie: Małgorzata Antkiewicz i Angelika Świątczak.

Uwaga!

Informujemy, iż w tym roku szkolnym nastąpiły zmiany w regulaminie stołówki szkolnej, m.in.

w punkcie V w sprawie uzyskania zwrotu  za niewykorzystane

i zgłoszone w wyznaczonym czasie odpisy.

Zwrot dziennej opłaty za niewykorzystane posiłki dokonywany jest przy wpłacie gotówkowej w sekretariacie szkoły lub w formie przelewu elektronicznego na wniosek zainteresowanego (druk na stronie internetowej szkoły)  i złożeniu wniosku w sekretariacie szkoły.

Zwrot możliwy jest tylko w trzech kolejnych miesiącach rozliczeniowych (po tym okresie zwrot za odpisy nie będzie uwzględniany).

REGULAMIN STOŁÓWKI

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze

Gazetka świetlicowa nr 1 wrzesień/październik 2016 r.

Gazetka świetlicowa nr 4 marzec/kwiecień 2017 r.

Gazetka świetlicowa nr 5 maj/czerwiec 2017 r.

tr>