Data: 2020-09-01

Data: 2021-10-01

28 września w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Jabłka. Wszyscy w tym dniu zajadali się zdrowymi, soczystymi jabłuszkami. Świętowanie miało na celu promowanie zdrowego odżywiania się oraz zachęcanie do codziennego spożywania jabłek. W tym dniu uczniowi przyszli do szkoły ubrani w kolory jabłek. Świętowanie rozpoczęliśmy od bliższego poznania jabłka. Dzieci wysłuchały wielu ciekawostek na temat właściwości zdrowotnych tego smacznego owocu. Uczniowie opisywali jabłko, jego wygląd, zapach i smak. Były: wiersze, zagadki, quizy i hasła zachęcające do jedzenia jabłek. Ponadto uczniowie wykonali „jabłkowe jeże” z owoców i warzyw. Na stołach stały pyszne: soki, szarlotki, suszone jabłka, szaszłyki owocowe i ciastka z jabłkami. Nikt nie musiał zachęcać dzieci do skosztowania jabłkowych pyszności.

M. Antkiewicz, U. Barczyszyn, M. Lipińska, J. Sztejna

                                                           

 

Data: 2021-09-27

ZAPROSZENIE

 

 Muzeum Lokalne Kolei Zielonogórsko –Szprotawska- ul. Morwowa

 

1 października to dla zielonogórskiej kolei dzień szczególny!

Tego dnia, 150 lat temu, w 1871 roku po raz pierwszy w Zielonej Górze pojawił się pociąg na dzisiejszym Dworcu Głównym rozpoczynający historię "Odrzanki"!

 

Tego też dnia 111 lat temu w 1910 roku rozpoczęła swoją działalność kolej zielonogórsko - szprotawska!  Uczcijmy razem obie te rocznice! 1 października 2021r., godz. 10.15.

 

Trochę wspomnień:

Renowacja zabytkowego parowozu T3 (TKh1-20) z 1909 roku to było  jedno z zadań, na które głosowaliśmy w Budżecie Obywatelskim. Również  nasza Szkoła wzięła w nim aktywny udział. Dzięki Wam- Nauczycielom, Pracownikom Szkoły, Rodzicom i Uczniom -  zabytkowy eksponat przeszedł gruntową renowację i w sobotę 25 października 2021r. potężny dźwig ustawił go na odnowionym torze kolejowym przy ul. Morwowej (obok ronda Nauczycieli Tajnego Nauczania), niedaleko dawnej winiarni. )

           

1 października 2021 r. serdecznie zapraszamy do Skansenu Kolei Powiatowych przy ul. Morwowej na wydarzenie odsłonięcia parowozu i spotkania z Miłośnikami Kolei Szprotawskiej, którzy bezpłatnie oprowadzą i opowiedzą o jej historii.

 

Program rocznicowych obchodów:

 

10.15 happening – czytanie wiersza pt. „Lokomotywa” J. Tuwima w kilku językach.

10.45 przywitanie zabytkowego parowozu w Zielonej Górze.

11.30 – 14.00  oraz  17.00 – 20.00

- zwiedzanie wystawy fotograficznej w „Galerii pod chmurką”

- oglądanie wnętrza parowozu z maszynistą

- przejażdżki drezyną

- iluminacja parowozu ( godz. 19.20 ).

 

                                                                Organizatorzy: Klub Miłośników

 

Ani się spostrzegliśmy, nadeszła jesień, która powitała nas pierwszymi kolorowymi liśćmi.

Z tej okazji uczniowie klas 2a i 2b przygotowali zabawy dla kolegów z młodszych klas. Były kolorowe jesienne puzzle,  matematyczne  muchomorki, powidła o różnym smaku,  określanie wielkości kasztanów, żołędzi i wiele innych zadań do wykonania. Prowadzący zabawy byli przebrani w kolory jesieni i gorąco zachęcali wszystkich do uczestnictwa.

wych. klas J. Kiersnowska  i A.Ilkowska

Data: 2021-09-23

15 1111111111111111111111111555515 września uczniowie klas 1-3 przyłączyli się do działań z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki. Już od samego rana przystąpili do kreatywnych działań. Rozwiązywali kropkowe zadania i łamigłówki. Poszukiwali kropek w opowiadaniach. Przyroda też ma swoje kropki, które trzeba było odnaleźć. Na końcu wszyscy oddali się twórczej działalności plastycznej, gdzie w roli głównej wystąpiła oczywiście kropka. W tym dniu nie mogło również zabraknąć kropek na ubraniach.
Dzień Kropki był pełen wrażeń.

16 września 2021 r klasy 2a  2b 3a 3b zwiedziły Muzeum Wojskowe w Drzonowie. Uczniowie obejrzeli zgromadzone eksponaty prezentowane w salach ekspozycji stałej i na wystawach czasowych, takie jak: zbroje, hełmy, szable, mundury i monety. Ogromne zainteresowanie wzbudził ciężki sprzęt z okresu II wojny światowej, min. samoloty, pojazdy opancerzone, działa.

Na koniec wycieczki odbyło się integracyjne ognisko.

                                                                                                         Wych. klasy A.Ilkowska, J. Kiersnowska

Małgorzata Antkiewicz, Urszula Barczyszyn

Data: 2021-09-03

Link do strony tutaj...

Data: 2020-07-09

Data: 2021-09-01

1 września  w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość -  Pasowanie na ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  uczniowie klasy 3a i 3b przygotowali dla swoich nowych kolegów krótki program artystyczny. 

Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali było ślubowanie. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Aktu pasowania  symbolicznym ołówkiem dokonał Dyrektor Szkoły pan Adam Szymczak.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy powodzenia i wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

Małgorzata Antkiewicz, Urszula Barczyszyn

Data: 2020-07-07

Data: 2021-06-15

 

 

„Dbajmy o siebie i innych”- zajęcia edukacyjne z zaproszonym gościem pielęgniarką z naszej szkoły.

W naszej szkole obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki. To zawód o dużej wartości społecznej  w związku z  tym  pani Beata zaprosiła do  świetlicy naszą szkolną  Pielęgniarkę -panią Janeczkę. Opowiedziała ona o swojej codziennej pracy i przygotowała dla dzieci krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie i higienę osobistą. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się, w jaki sposób można zapobiegać infekcjom, jak należy o siebie dbać, jak ubierać się stosownie do pogody i zdrowo się  odżywiać. Pani Janeczka wyjaśniła również dzieciom, jak ważne jest przestrzeganie higieny i na czym polega zdrowy styl życia. Z uwagi na wyjątkowy czas pandemii, w jakim przyszło nam uczyć się, pracować i żyć  Pani pielęgniarka wspólnie z panią Beatą przypomniała dzieciom procedury epidemiologiczne obowiązujące w szkole, to znaczy – noszenie maseczek, częste mycie rąk, dezynfekcję i dystans. Dziękując za pomoc okazywaną uczniom, kiedy źle się czują i coś ich boli, dzieci złożyły życzenia i  każdy wręczył wykonaną własnoręcznie laurkę. Dzięki spotkaniu nasi najmłodsi poznali zawód pielęgniarki szkolnej oraz  zrealizowały  temat  związany z wewnątrzszkolnym doradztwem zawodowym „ Na tropie zawodów- poznajemy zawody i miejsca pracy.

Organizator: Beata Grodowska

 

 

Data: 2021-06-17

Artystyczne uniesienia

Nasza twórczość poetycka

Po długim czasie oczekiwania, młodzi zielonogórscy poeci zostali zaproszeni do sali Zielonogórskiego Ośrodka Kultury na finał Turnieju Jednego Wiersza. W Hydro(za)gadce zaprezentowali swoje teksty poetyckie, napisane jeszcze zimową porą.

Piękny to był wieczór, pełen nastroju i dziecięcych emocji, dodatkowo okraszony poezją śpiewaną. Spośród finalistów konkursu, Jury - Maria Dokowicz, Elżbieta Wancław-Chłopik Julia Januszewska - wybrało laureatów oraz wyróżnionych. Jak miło, że wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Laureaci: Hanna Woźniak (3d), Leon Siatecki (6e), Alan Klimek (6e)

Wyróżnieni: Maja Mocek (3d), Jakub Potoczny (2d)

G  r  a  t  u  l  a  c  j  e  !

Renata Trzaskowska

Recytacja

Pod koniec maja w Zielonogórskim Ośrodku Kultury odbył się Dziecięcy i Młodzieżowy Konkurs Recytatorski. Po wysłuchaniu siedemdziesięciu recytatorów, Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić niektórych z nich. Mamy wielkie powody do dumy, ponieważ wśród nich znalazła się spora grupa uczniów naszej szkoły.

Laureatami konkursu zostali:

*w kategorii klas I-III    Jakub Potoczny (2d)

 

*w kategorii klas IV – VI    Amelia Zając (6e) i  Leon Siatecki  (6e)

 

*w kategorii klas VII-VIII    Wiktoria Wiater (7b)

 

Wyróżniono w konkursie: Lenę Bożęcką (3d) i Maję Mocek (3d)

 

Recytatorom życzymy kolejnych sukcesów!

Renata Trzaskowska

 

 

W związku z rozpoczęciem „EURO 2020”, uczniowie klas 1a i 1b stworzyli strefę kibica. Wszyscy przyszli ubrani w stroje biało-czerwone i przynieśli w tym samym kolorze akcesoria do kibicowania.

Na boisku szkolnym został rozegrany mecz pomiędzy wymienionymi klasami. Znakomicie spisali się  zarówno uczniowie grający, jak i Ci którzy zagrzewali ich do walki. Gra przebiegała w myśl zasady fair play, a kibice pamiętali o kulturalnym dopingowaniu swojej drużyny.

W ten sposób najmłodsi uczniowie naszej szkoły wsparli duchowo reprezentację Polski, która bierze udział w ważnych rozgrywkach sportowych.     

                                                                                     Wych. klas Agnieszka Ilkowska i Janina Kiersnowska

Data: 2021-06-07

Data: 2021-05-31

Mały i duży pomocą służy” – kiermasz dla Ani

W dniach 17 – 21 maja 2021r.  po raz kolejny Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka” wraz z wychowawcami świetlicy zorganizowało kiermasz poświęcony chorej na SMA Ani. Na kiermaszu można było nabyć upominki na Dzień Mamy oraz wiele innych produktów: kolorowe kwiatki, mydełka, kartki okolicznościowe,  bukiety wiosennych kwiatów, figurki gipsowe, żabki z papieru oraz pudełka i serduszka drewniane wykonane metodą decoupage.

Sprzedawane rękodzieła cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzięki wielkim sercom naszych uczniów udało się zebrać kwotę w wysokości 1150 zł, która zostanie przekazana na leczenie małej Ani Orłowskiej.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Urszula Barczyszyn, Lucyna Witkowska

Data: 2021-05-26

„W bajkach ukryte”- wernisaż

 

            Wystawa prac plastycznych pt. „W bajkach ukryte” została otwarta 18 maja 2021r. w szkolnej galerii SP 1 „Za drzwiami”. Wychowankowie świetlicy, uczniowie kół plastycznych i oraz klas 1-8 wykonali ponad 100 prac, z czego 70 zostało wyeksponowanych w Galerii. Prace powstały między innymi pod opieką nauczycieli: Beaty Grodowskiej, Joanny Hańć, Bożeny Waszczyk oraz innych nauczycieli.

            Prezentują baśniowy świat zaludniony krasnoludkami, skrzatami, dobrymi i złymi duszkami, rycerzami, królewnami, królewiczami, smokami, czarownicami, a także innymi bohaterami znanych bajek. Zaprezentowane opowieści uczą, bawią i wychowują, zapraszają nas do świata wartości, przypominają - że dobro zawsze zwycięża.

            Panie Beata i Ewa przygotowały program uroczystego otwarcia wernisażu. Uczennice klasy 1b pod opieką pani Wiesławy Łukasiewicz zaprezentowały wokalno-taneczny układ artystyczny. Kolejną atrakcją dla uczestników spotkania były bajkowe zagadki z niespodzianką. Pani Bożena opowiedziała dzieciom o wystawie i różnorodnych technikach plastycznych wykorzystanych przez uczniów w pracach.

            Gośćmi wernisażu były również panie Justyna Zakrzewska –Woźniak i Katarzyna Trojanowska reprezentujące naszą szkolną bibliotekę. Panie podsumowały wyniki konkursu plastycznego ph. „ Ulubiona postać z bajki” ogłoszonego przez naszą bibliotekę. Na konkurs wpłynęły 64 prace. Na wystawie  można obejrzeć wszystkie nagrodzone i wyróżnione  w kategorii wiekowej :  klasy 1,2,3.

             Wszystkim zaproszonym gościom podobała się wystawa i przygotowany program. Zapraszamy Wychowawców wraz z ich klasami do jej obejrzenia.

           

Organizatorzy: Ewa Bielejewska, Beata Grodowska, Bożena Waszczyk

więcej...

Data: 2021-05-17 

 

Jolanta Garbowska Joanna Górniak Marta Graba 

Data: 2021-05-11

Data: 2021-05-04

NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU

      2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia rozpoczęły się również obchody Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu. Przez cały kwiecień promowaliśmy  empatię, otwartość i zrozumienie dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu. W ramach podsumowania miesiąca 30 kwietnia uczniowie klas 1-3 ubrali się na niebiesko. Na lekcjach zostały przeprowadzone pogadanki oraz wyświetlony film mający na celu zwiększenie wiedzy na temat problemów osób z tym zaburzeniem.
Nasze serca świecą się na niebiesko!

                                                                                            Wychowawczynie klas 1-3

Data: 2021-04-21

Po rozstrzygnięciu Miejskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez ZOK "A za oknem - BARWY" dowiedzieliśmy się, że trójka naszych Uczniów znalazła się w ścisłym finale:
Xawier Sobolewski 4a - nagroda
Natan Skubiszewski 4a - wyróżnienie
Kacper Kalitowski 7c - wyróżnienie
Ponadto cztery osoby zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej:
Natalia Syryca 7b
Natalia Cichoń 5a
Zofia Pilarska 5a
Maria Kwiecińska 4c
Gratulacje dla docenionych i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników konkursu.
Prace na konkurs powstawały w ramach zdalnych zajęć z lekcji plastyki.
Krótki film z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami : 
https://www.youtube.com/watch?v=AxL5TFOztps
Link do wystawy pokonkursowej: 
https://zok.com.pl/final-miejskiego-konkursu-plastycznego-a-za-oknem-barwy-fowizm/

Data: 2021-04-14

Data: 2021-04-08

 

Data: 2021-04-01

 Data: 2021-03-24

Na podstawie § 11ga ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493, z późn. zm.),

Zarządzam

powołanie Komisji Nadzorującej przebieg III etapu zawodów Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z:

Dyrektor

Adam Szymczak

Data: 2021-03-20

...do prezentacji wykorzystano materiały archiwalnne

Data: 2021-03-22

      Powitanie wiosny w kolorowych skarpetkach

      Uczniowie klas 1-3  w tym roku przywitali pierwszy dzień wiosny w dość nietypowy sposób. W tym dniu na ich stopach dominowały dwie różne skarpetki, dlatego że 21.03.2021 obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa, zwany też Dniem Kolorowej Skarpetki.

          Światowy Dzień Zespołu Downa nie bez przyczyny wyznaczono na 21 marca. Jest to początek kalendarzowej wiosny, symbolizujący narodziny nowego życia oraz narodziny ludzi niezwykłych. Data obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa jest symboliczna. Przypada on na 21 dzień trzeciego miesiąca w roku , ponieważ to właśnie dodatkowy, trzeci chromosom w 21 parze powoduje występowanie tej wady genetycznej.

          Co symbolizują kolorowe skarpetki? Różnorodność, odmienność, społeczne niedopasowanie – czyli wszystko to, z czym na co dzień muszą zmagać się osoby dotknięte zespołem Downa.

W czasie zajęć lekcyjnych w tym dniu uczniowie wykonywali kolorowe skarpetki. Ukazano najmłodszym, że ludzie z  zespołem Downa potrzebują podobnie jak my wszyscy miłości, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. W ten sposób  budujemy  świadomość na temat tego, czym jest Zespół Downa, a także uczymy tolerancji i wrażliwości na potrzeby osób dotkniętych tą chorobą. Cała akcja odbyła się z inicjatywy Małego Samorządu naszej szkoły.

                     Opiekunowie Małego Samorządu: J. Kiersnowska i A. Ilkowska

 

Data: 2021-03-19

„Wielkanocny kiermasz dla Ani”

W dniach od 10 do 12 marca 2021 r. w naszej szkole odbył się „Wielkanocny kiermasz dla Ani”, zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu „Super  Jedynka” oraz  wychowawców świetlicy. Podczas kiermaszu  można było kupić m.in.  wiosenne kwiaty, świąteczne dekoracje, kurki, kurczaczki,  figurki gipsowe, kartki wielkanocne, pudełka wykonane metodą decoupage.

Sprzedawane rękodzieła cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki wielkim sercom naszych uczniów udało się zebrać kwotę w wysokości 1650 zł, która  zostanie  przekazana  na leczenie małej  Ani Orłowskiej.  

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Urszula Barczyszyn, Lucyna Witkowska

Data: 2021-03-16

„ Bez matematyki nic nie byłoby,
więc znać ją musi każdy, duży i mały ”.

Matematyka, jako królowa nauk ma swoje święto, które przypada na dzień

12 marca. Z tej okazji na uczniów klas 1-3  czekały wyjątkowe, matematyczne zabawy i zadania, podczas których mogli sprawdzić swoje umiejętności. Wszyscy liczyli, przeliczali, rozpoznawali figury geometryczne i tworzyli z nich oryginalne obrazy. Chętni uczniowie mogli zabawić się w tropicieli matematycznych zadań. Oczywiście Dzień Matematyki nie skończył się 12 marca, gdyż uczniowie klas 1-3lubią nowe wyzwania matematyczne.

 

Mały Samorząd wraz wychowawcami klas 1-3

Data: 2021-03-13

Data: 2021-03-12

Data: 2021-03-08

 

Data: 2021-03-07

Pandemia to bardzo trudny czas dla najmłodszych. Aby zachęcić uczniów klas 1-3 do noszenia maseczek, Mały Samorząd zorganizował konkurs fotograficzny ph.

„ O zdrowie swoje dbamy, więc maseczkę zakładamy”. Nadesłano wiele zdjęć, które pokazały, że w maseczce można pięknie wyglądać.  Spośród wszystkich prac nagrodzono 3 zdjęcia: Sebastiana Sz z 3b, Sylwii G z 1d oraz Wojtka C z 2c.

Przyznano również 3 wyróżnienia : Mai K klasa 3c,  Lenie K 1d, Amelii K 1b.

  Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

 J. Kiersnowska  i A. Ilkowska 

Data: 2021-03-05

Data: 2021-03-04


Wyniki konkursu

„Hałas – nie dla nas!”

Nagrody za prace plastyczne – klasy I – III:

Alicja Kobel 1c

Gracjan Kaczorowski 1c

Szymon Jędrych 1c

Kuba Martowicz 1d

Beatka Nalerska 1d

Maja Dolińska 1d

Kacper Grzegorzewski 2b

Julia Hereszczyk 2d

Lena Petela 3b

Julian Czajka 3b

Wojciech Sokal 3b

Maja Kędzierska 3c

Joanna Sokalska 3c

Marcel Grzegorzewski 3a

 

Nagrody za wiersz lub plakat – klasy IV – VI:

Laura Borowska 4a

Zosia Jurczak 4a

Marysia Kwiecińska 4a

Weronika Nowak 4b           

Aleksandra Dolata 4b

Dominik Jędrzejewski 4c

Filip Jankowski 6a

 

Nagrody za prezentacje multimedialne – klasy VII – VIII:

Gabriela Wiszniowska 7f

Julia Rybarczyk 7f

Jakub Rudziński 7c

Amelia Zakrzewska 8b

Oliwia Pigulska 8e

Hubert Wiśniewski 8e

Nagrodzone prezentacje:

Amelia Zakrzewska 8b

Gabriela Wiszniowska 7f

Hubert Wiśniewski 8e

Jakub Rudziński 7c

Julia Rybarczyk 7f

Oliwia Pigulska 8e

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie. Uczniowie z klas IV – VIII otrzymają nagrody po powrocie do szkoły.

Organizator konkursu: Renata Łado

Data: 2021-03-03

Data: 2021-03-01

Data: 2021-02-23

Nagrody w konkursie plastycznym klas I -IIII zorganizowanym przez Zespół Promocji Zdrowia pt.: „Uczeń mały i duży wie co zdrowiu służy” otrzymali:

1. Adrian Drężek klasa 1a
2. Natalia Mielnicka 1b
3. Julia Kamińska 2b
4. Mikołaj Kałużny 2b
5. Paweł Czecholiński 2b
6. Nadia Kujtkowska 2b
7. Ala Cieszadlik 3d

 

Zabawa karnawałowo-walentynkowa”

12 lutego 2021 roku w naszej szkole pojawiły się księżniczki, wróżki, przybyli rycerze oraz inne postacie bajkowe i filmowe. Nie zabrakło też policjantów, żołnierzy oraz przedstawicieli firm ochroniarskich. Wszystko to za sprawą zorganizowanej zabawy karnawałowo-walentynkowej dla uczniów klas 1-3. Aby zachować reżim sanitarny każda klasa bawiła się w swojej sali. Były pokazy strojów, konkursy, tańce i słodki poczęstunek. Nie zapomniała o nas też Rada Rodziców, która przygotowała dla każdej klasy torbę cukierków. To był udany dzień.

 

Data: 2021-02-20

Są puszyste, mięciutkie, mruczą, miauczą, łaszą się. Są rasowce, salonowce, dachowce, bywają też bezdomne. Kto? Oczywiście koty.
W środę, 17 lutego uczniowie klas 1c, 2a, 2b i 2c obchodzili nietypowe święto – Światowy Dzień Kota. W tym dniu dzieci zamieniły się w kociaki, tańczyły przy muzyce, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka i dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat. Brały również udział w zabawach, takich jak „Zwijanie kłębka wełny” , „Picie mleka”, „Kocie smakołyki”, „Z jakiej bajki ten kot uciekł?”. Każda klasa wykonała fantastyczne prace plastyczne.

Zabawie towarzyszyła również pogadanka na temat niesienia pomocy bezdomnym kotom – zachęcamy do włączenia się w akcję Szkolnego Wolontariatu  „My zwierzętom pomagamy co potrzeba pozbieramy” na rzecz podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zielonej Górze.

Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i długo będą miały go w pamięci.

Na zakończenie każdy uczestnik zajęć otrzymał pamiątkowy dyplom i medal.

M. Antkiewicz, U. Barczyszyn, M. Lipińska, J. Sztejna

„Walentynka dla Seniora”

Szkolne Koło Wolontariatu „Super Jedynka” przy udziale „Fajlandczyków” i uczniów klasy 2b przygotowało dla podopiecznych z Rodzinnego Domu dla Seniora „Cichy Dom” walentynkowe kartki oraz  serduszka z gipsu i papieru. Te drobne upominki były miłą niespodzianką i wywołały uśmiech na twarzach obdarowanych.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

 

Rok szkolny 2020/2021