„Mistrz Pięknego Czytania”

W dniu 18.05.2017r. w bibliotece naszej szkoły odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 1 – 3. W ramach konkursowej prezentacji każdy uczestnik był zobowiązany do przeczytania wybranego przez siebie fragmentu tekstu. Zmagania uczniów oceniało jury, które w szczególności brało pod uwagę: dykcję, płynność czytania, intonację i interpretację tekstu. Wszyscy uczestnicy doskonale poradzili sobie z zadaniem konkursowym i pięknie przeczytali przygotowane fragmenty tekstów. Jury miało trudny wybór mistrzów czytania, ostatecznie przyznało:

I miejsce – Amelia Rychły kl. 1a, Klara Budych kl. 2f, Jakub Burzyński kl. 2d, Wojtek Sokołowski kl. 3b,

II miejsce – Julia Słowińska kl. 2a, Kalina Nowaczyńska kl. 3f

III miejsce – Remigiusz Majewski 2b, Wiktoria Krycka kl. 3d

wyróżnienia – Natasza Tokarek kl. 2c, Ania Rypińska kl. 3c, Krystian Kuliberda kl. 3a

Wszyscy otrzymali piękne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorki: Angelika Świątczak, Renata Łado